Serwis MIROLA

Nabyte ponad 25 letnie doświadczenie, nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników, realizacja nietypowych zamówień oraz obszerna znajomość rynku pozwoliły na wypracowanie wysokich standardów obsługi i realizacji zleceń.

Gwarantujemy najwyższe kompetencje naszych pracowników zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym z zakresu napędów elektrycznych.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku mamy zaszczyt przedstawić Państwu usługi serwisowe w zakresie: doradztwa technicznego, montażu, napraw, przeglądów okresowych i konserwacji bram oraz rolet zakupionych u innego producenta.

Serwis, przeglądy, montaż - MIROLA

Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom związanym z obsługą bram i rolet czyniąc ich użytkowanie zgodne z przeznaczeniem gwarantującym komfort i bezpieczeństwo.


Serwis i przeglądy bram

Naszą dewizą jest wykonanie naprawy bramy podczas jednego wyjazdu do klienta. Aby to zapewnić wyposażyliśmy nasze samochody serwisowe w części zamienne i niezbędne narzędzia.

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość zawierania korzystnych umów serwisowych co gwarantuje Państwu stałą opiekę nad bramami zmniejszając ryzyko wystąpienia awarii oraz daje komfort natychmiastowej reakcji naszego serwisu. Umowami tymi obejmujemy nie tylko nasze produkty ale również wyroby innych producentów.

Serwis bram garażowych i przemysłowych - MIROLA
Konserwacja i przeglądy techniczne:

Mając na względzie bezpieczeństwo obsługi, trwałość i bezawaryjność Państwa bram oferujemy wykonanie ich przeglądów i konserwacji. Ich częstotliwość zależy od intensywności i warunków w jakich brama jest eksploatowana.

Z każdym rokiem rośnie ilość urządzeń z zakresu techniki bramowej i jednocześnie zauważamy wzrastające na polskim rynku zainteresowanie usługami konserwacyjnymi.

Mając powyższe na uwadze przygotowaliśmy naszych serwisantów do profesjonalnego świadczenia tego rodzaju usług. Potwierdzeniem przeprowadzenia przeglądu bramy jest protokół w którym szczegółowo odnotowane są wszystkie wykonane czynności oraz przedstawiony aktualny stan bramy.

Proponujemy wykonywanie przeglądów i konserwacji bram w ramach:

  • jednorazowych przeglądów bram z raportem
  • umowy serwisowej
Modernizacja i odnowa bram:
  • Przeróbka bram z obsługi ręcznej na elektryczną - jesteśmy w stanie każdą bramę wyposażyć w napęd elektryczny wraz z urządzeniami sterującymi. Takie rozwiązanie nie tylko znacznie podnosi komfort i efektywność obsługi bramy ale również wydłuża jej trwałość i żywotność poprzez otwieranie i zamykanie ze stałą prędkością;
  • Dobór nowych urządzeń w miejsce zużytych, wycofanych z eksploatacji;
  • Przebudowa bramy do innego otworu a w razie potrzeby zmiana jej wymiarów;
  • Odnowa bram – poprzez mycie lub przelakierowanie jej pancerza i wymianę uszczelek.

Serwis i konserwacja rolet:

Posiadane doświadczenie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez naszych serwisantów gwarantuje wykonanie serwisu rolet na profesjonalnym poziomie i podczas jednej wizyty.

W ramach serwisu rolet oferujemy:

  • wykonywanie bieżących napraw rolet (uruchamianie zablokowanych rolet wymianę sznurków, pasków, zawiesi itp.)
  • naprawy powłamaniowe związane z wymianą pancerzy, prowadnic, zamków itp.
  • wymianę uszkodzonych napędów elektrycznych lub sterowań
  • konserwację poprzez czyszczenie i mycie pancerzy, smarowanie elementów ruchomych, regulacje i programowanie
Serwis i konserwacja rolet - MIROLA
Przeróbka rolet:

W dobie rosnącej automatyzacji naszego życia i stosunkowo niedrogich napędów elektrycznych proponujemy Państwu modernizację rolet a także bram poprzez zmianę ich obsługi z ręcznej na elektryczną.

Mając na względzie komfort klienta i szanując jego czas usługę wykonujemy kompleksowo tzn. z wykonaniem instalacji elektrycznej i ewentualnych innych prac przygotowawczych. Przeróbka rolet na napędy elektryczne w zdecydowany sposób zwiększy wygodę i komfort ich użytkowania a także ich trwałość poprzez to, że będą one otwierane i zamykane ze stałą prędkością.

Gwarancja producenta

Gwarancja producenta


Jako producent zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na nasze produkty.

Serwis i przeglądy

Serwis i przeglądy


W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów zapewniamy serwis i przeglądy pogwarancyjne.

Fachowa obsługa

Fachowa obsługa


Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych oferty.

Atesty i aprobaty

Atesty i aprobaty


Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoka jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa.