O firmie MIROLA

Jesteśmy firmą działającą od 1991 roku. Rolety zewnętrzne to pierwszy produkowany przez nas asortyment. Z biegiem lat włączyliśmy do cyklu produkcyjnego bramy sekcyjne garażowe, bramy sekcyjne przemysłowe oraz bramy rolowane i parapety. Niedawno rozpoczęliśmy produkcję moskitier ramkowych.

W naszej firmie od samego początku działalności przywiązujemy wagę do jakości wyprodukowanych przez nas produktów. Stąd też ciągle dążymy do ulepszania procesów produkcyjnych i technologicznych.

W tym celu współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami komponentów do produkcji naszych towarów. Elastyczność i mnogość proponowanych przez nas rozwiązań wymaga również bardzo dobrej komunikacji elektronicznej z naszymi odbiorcami.

Jacek Molo - Dyrektor Generalny.

Stworzyliśmy więc panel do obsługi ofert, generowania zamówień oraz zleceń produkcyjnych. Nowoczesny sposób obsługi klienta wymaga również dobrze zorganizowanej obsługi posprzedażowej oraz gwarancyjnej. Posiadamy własne i doświadczone ekipy serwisowe, które zapewniają profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serdecznie zapraszamy zarówno do współpracy jak i do korzystania z oferty naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom zarówno jakościowym jak i cenowym. W przypadku szczególnego zainteresowania którymś z naszych produktów nasz handlowiec chętnie udzieli informacji i fachowej porady oraz przygotuje szczegółową ofertę handlową i wykona bezpłatny pomiar na miejscu.

Jacek Molo
Dyrektor Generalny


Program Panel Mirola

Program Panel Mirola to nasze autorskie narzędzie, które usprawnia procesy wchodzące w zakres obsługi klienta. Program pozwala na przygotowanie dla konsumenta w krótkim czasie oferty dotyczącej rolet zewnętrznych, bram garażowych, moskitier ramkowych i plisowanych.

Ofertę można wykonać zarówno w formie uproszczonej, jak i szczegółowej, można ją również przedstawić w kilku wersjach językowych. Następnie zaakceptowaną przez konsumenta propozycję sprzedawca może w ciągu kilku sekund przetworzyć w zamówienie i wysłać do firmy Mirola.

Gwarancja producenta

Gwarancja producenta


Jako producent zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na nasze produkty.

Serwis i przeglądy

Serwis i przeglądy


W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów zapewniamy serwis i przeglądy pogwarancyjne.

Fachowa obsługa

Fachowa obsługa


Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych oferty.

Atesty i aprobaty

Atesty i aprobaty


Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoka jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa.